Apie mus

Šiais laikais, kai akys raibsta nuo daiktų ir baldų gausybės, žmonės pasigenda išskirtinumo, originalumo, patrauklių baldų, galbūt turinčių savo istoriją, gal net legendą. Šiuos lūkesčius patenkina tinkamai parinktas iš antikvariato atkeliavęs senas baldas. Dažnas norime turėti tai, ko neturi mūsų kaimynai, kas patrauktų į svečius užsukusių draugų akį ir pagaliau kas padarytų mūsų namus ypatingus. Antikvariniai baldai dažniausiai ir yra vienetiniai, išlaikę juos pagaminusių meistrų, amatininkų bei ankstesnių šeimininkų dvasią. Antikvariniai daiktai, priešingai negu šiuolaikiški, yra įmantrių formų, tik jiems būdingų spalvų, o svarbiausia suteikia mūsų namams jaukumo ir prabangos.

Be to, labiausiai antikvarinius baldus vertina tie žmonės, kuriems patinka namuose kurti originalų, jų įsitikinimus atspindintį namų interjerą. Populiaru moderniame interjere vietos palikti praėjusių amžių dvasia dvelkiančiam kampeliui.

Antikvariniai baldai tampa vis labiau mėgstami ne tik prabangiuose apartamentuose ar kolekcininkų namuose, bet ir žmonių, mėgstančių originalumą ir jaukumą erdvėse. Mat antikvariniai baldai iš esmės yra kažkas originalaus ir žavingo.

PANEMUNĖS BALDAI – viena didžiausių senovinių, vintažinių, antikvarinių baldų parduotuvių Lietuvoje būtent ir siūlo įsigyti tokius baldus. Čia pat teikiamos ir baldų restauravimo paslaugos.

Bene 10 metų keliavome po įvairius Europos šalių antikvariatus, rinkome išskirtinius, turinčius savo istoriją ir dvasią baldus. Sukaupėme daug įvairių stilių prabangių ir labai komfortiškų baldų, puikiai tinkančių tiems, kurie vertina kokybę, siekia prabangos ir jaukumo dermės savo namuose ar biure.

Tie, kas nori ,,jaunesnių“ – iki 50 metų senumo baldų ar interjero detalių – gali rinktis vintažinius baldus, kurie yra irgi vertingi ir originalūs, šildo sielą, pasižymi estetine verte, sukuria individualią namų aplinką ir patogumo jausmą.

Parduodame tik labai aukštos kokybės baldus iš medžio, stiklo ir metalo. Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį. Šią vasarą atidaryta nauja didžiulė antikvarinių, senovinių bei vintažinių baldų parduotuvė, kurioje sukaupta apie 10 metų rinkti įvairūs baldų komplektai, tinkantys itin solidiems darbo kambariams (krėslai, rašomieji stalai, knygų spintos), prabangiems valgomojo kambariams (stalai, kėdės), išskirtinai atrodantiems svetainės kambariams (komodos, vitrinos, indaujos), komfortiškiems miegamiesiems ir daugybė pavienių baldų: stalų, kėdžių, fotelių, krėslų,  kosmetinių stalelių, lovų, minkštasuolių, staliukų, konsolių, indaujų, vitrinų, šviestuvų, paveikslų, veidrodžių, indų, stalo reikmenų, laikrodžių, bankečių-pufų-suolų, etažerių-knygų lentynų, lauko baldų, įvairių interjero detalių.

Užsukite pas mus, galbūt tik čia surasite savo svajonių baldą, indų komplektą ar išskirtinę interjero detalę.